Inspiruj Świat

Edytka prowadzi firmę wraz z mężem i są cudownymi ludźmi. Warsztaty tworzenia prowadzi głównie Edytka i działa w rejonie Polski północno-wschodniej, Nidzica i okolice.
Edyta jest bardzo ciepliwą osobą, kochającą ludzi, zwierzęta i przyrodę. Bardzo empatyczna i wrażliwa, kocha naturę całym sercem. Jest wspaniałą ogrodniczką i czerpie z tego całymi garściami.
Z zawodu jest organizatorem ruchu turystycznego ale pracowała również jako przewodnik i pilot wycieczek, szczególnie bliski jej sercu jest cudowny zamek w Nidzicy. Jest bardzo związana z historią Mazur i chroni ją przed zapomnieniem, jest współtwórcą wystawy "Galeria Mazurskiego Portretu".
Jej wielką pasją jest rękodzieło i od ponad 10 lat zajmuje się tym tematem nie pomijając kształcenia się w tym kierunku. Ukończyła cykl warsztatów rękodzielniczych w centrum Artystycznym Radomska w Warszawie, cykl warsztatów ceramicznych w Akademii Łucznica oraz jest absolwentką Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej (URLA). Uzyskała dyplom w dziedzinie ceramiki oraz haftu.
Została zauważona również przez lakalną gazetę Olsztyńską gdzie ukazały się obszerne artykuł o jej działalności.
Kontakt do Edytki:

Inspiruj Świat
FB Inspiruj świat

email: sklep@inspirujswiat.pl
phone: 664 619 296, 604 909 716

Rękodzielnictwo Mariusz Dobrowolski
Magdaleniec 20, 13-100 Nidzica

Po szkoleniu u Edytki otrzymacie 5% rabatu na zakupy w naszym sklepie. Zapytaj o szczegóły Instruktora.

© Kraina Świec Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store : Szata graficzna KQSDesign.pl