Szanowni Państwo,

Z uwagi na przeprowadzkę firmy i magazynu możliwe będą opóźnienia w wysyłce zamówień.
Przepraszamy za niedogodności.

Produkty i akcesoria do wyrobu świec

Witaj w naszej kategorii "Zrób to sam" - przestrzeni, gdzie promujemy rękodzieło, kreatywność i samodzielne tworzenie świec. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia własnych unikalnych dzieł sztuki - od parafiny i naturalnych wosków po barwniki, zapachy, knoty, naczynia i akcesoria.

Dla nas ważne jest, aby każdy mógł czerpać radość z tworzenia świec - zarówno dorośli, jak i dzieci. Wierzymy, że proces twórczy jest nie tylko relaksujący, ale także pozwala nam wyrazić naszą indywidualność i wyjątkowość. Dlatego nasza kategoria "Zrób to sam" oferuje szeroki wybór produktów, które umożliwią Ci stworzenie świec o niepowtarzalnym charakterze.

Parafina i naturalne woski, które znajdziesz u nas, to doskonałe podstawy do tworzenia trwałych i pięknych świec. Możesz je łatwo topić i formować, dając Ci pełną swobodę w projektowaniu swoich własnych kształtów i wzorów. Dodając nasze barwniki, możesz ożywić swoje świeczki i nadać im swoje ulubione kolory. A nasze zapachy pozwolą Ci stworzyć atmosferę relaksu i przyjemności.

Knoty, naczynia i akcesoria dostępne w naszej kategorii "Zrób to sam" sprawią, że proces tworzenia świec będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Możesz wybrać odpowiednie knoty, aby zapewnić równomierne spalanie świec, a nasze różnorodne naczynia pozwolą Ci eksperymentować z różnymi kształtami i rozmiarami. Aby ułatwić Ci pracę, oferujemy również różnego rodzaju narzędzia i akcesoria, które ułatwią Ci tworzenie pięknych i profesjonalnie wyglądających świec.

W naszej kategorii "Zrób to sam" promujemy nie tylko tworzenie świec, ale także rozwijanie Twoich umiejętności i wyobraźni. Daj się ponieść kreatywności i stwórz niepowtarzalne dzieła, które będą zachwycać swoim pięknem i zapachem. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym twórcą świec, czy doświadczonym hobbystą, nasze produkty pomogą Ci osiągnąć wspaniałe rezultaty.

Dołącz do naszej społeczności pasjonatów rękodzieła i odkryj radość tworzenia swoich własnych świec. W naszej kategorii "Zrób to sam" czekają na Ciebie nieograniczone możliwości.
Sortuj według:
Alkohol Cetylowy - dodatek do wosków i kosmetyków

Alkohol Cetylowy (g)

od 0,10 zł / g
Aplikacja woskowa miedź

Aplikacja "Łowy"

od 10,00 zł / szt
Aplikacja woskowa bluszcz

Aplikacja Bluszcz

od 23,00 zł / szt
Aplikacja Bluszcz mały

Aplikacja Bluszcz mały

od 12,00 zł / szt
Aplikacja Chór Anielski

Aplikacja Chór Anielski

od 4,50 zł / szt
Aplikacja domek z piernika

Aplikacja Domek z Piernika

od 4,00 zł / szt
Aplikacja Fiołek kwiat

Aplikacja Fiołek Kwiat

od 8,50 zł / szt
Aplikacja Gałązka Mirtu

Aplikacja Gałązka Mirtu

od 7,00 zł / szt
Aplikacja gałązka świerkowa

Aplikacja Gałązka Świerkowa

od 5,00 zł / szt
Aplikacja Gałązka z baziami

Aplikacja Gałązka z Baziami

od 8,00 zł / szt
Aplikacja gwiazdka duża

Aplikacja Gwiazdka duża

od 5,20 zł / szt
Aplikacja gwiazdka mała

Aplikacja Gwiazdka mała

od 2,30 zł / szt
Aplikacja gwiazdka średnia

Aplikacja Gwiazdka średnia

od 2,90 zł / szt
aplikacja woskowa krzyż

Aplikacja Krzyżyk

od 14,00 zł / szt
Aplikacja Kwitnąca róża

Aplikacja Kwitnąca Róża

od 19,50 zł / szt
Aplikacja woskowa Lampart

Aplikacja Lampart

od 7,00 zł / szt

Akcesoria do produkcji świec

Wykonywanie świec i świeczek niesie ze sobą wiele korzyści. Oprócz chwili dla siebie, wyciszenia i oddechu od zgiełku i codziennego pędu możecie zyskać hobby, które pozwoli wam stworzyć niepowtarzalny prezent lub stanie się dodatkowym źródłem dochodu.

Wykonywanie świec możecie także wykorzystać do spędzenia czasu ze swoimi najbliższymi – szczególnie dzieci chętnie pomagają i cieszą się z własnoręcznie zrobionych świec. Mogą je wręczyć jako prezent swoim dziadkom z okazji dnia babci i dziadka.

Wszystko czego potrzebujecie do zrobienia świec

Jeśli brakuje wam pomysłu lub wiedzy z zakresu wykonywania świec to na naszym blogu możecie znaleźć darmowe poradniki i kursy robienia świec. Nie jest to skomplikowana czynność. Po pierwszej próbie sami się o tym przekonacie, a po wykonaniu podstawowych dość prostych świec odlewanych w formach możecie spróbować wykonania świec z zatopionymi elementami ozdobnymi lub roślinami. Taka świeca może być prawdziwym dziełem sztuki, które sprawi wiele radości wam oraz osobie obdarowanej takim prezentem.

Ozdobne świece i świeczki – zrób je sam!

Świece od zawsze kojarzą się z miłą i ciepłą atmosferą. Romantyczne i pełne miłości kolacje zazwyczaj odbywają się przy zapalonych świecach. Korzystając z oferowanych w naszym sklepie produktów i akcesoriów możecie wykonać własnoręcznie świece dopasowane kolorystycznie do wystroju wnętrza lub stołu, a także nadać im piękny i niepowtarzalny zapach.

© Kraina Świec Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store : Szata graficzna KQSDesign.pl