Produkty i akcesoria do wyrobu świec

Skoro trafiliście do tej kategorii to z pewnością szukacie półproduktów, akcesoriów i dodatków do tworzenia świec woskowych. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wszystko co będzie wam do tego potrzebne. Począwszy od podstawowych półproduktów takich jak parafina lub wosk i knoty bez, których żadna świeca nie może powstać – przez formy, barwniki po elementy ozdobne do świec. Posiadamy także niezbędne narzędzia i akcesoria, które ułatwią i sprawią, że wykonywanie świec będzie jeszcze przyjemniejszą czynnością.

Sortuj według:
Alkohol Cetylowy - dodatek do wosków i kosmetyków

Alkohol Cetylowy (g)

0,10 zł / g
Aplikacja "Łowy"

Aplikacja "Łowy"

10,00 zł / szt
Aplikacja woskowa bluszcz

Aplikacja Bluszcz

23,00 zł / szt
Aplikacja Bluszcz mały

Aplikacja Bluszcz mały

9,00 zł / szt
Aplikacja Dzik

Aplikacja Dzik

7,00 zł / szt
Aplikacja Gałązka Mirtu

Aplikacja Gałązka Mirtu

7,00 zł / szt
aplikacja woskowa krzyż

Aplikacja Krzyżyk

14,00 zł / szt
Aplikacja Kwitnąca Róża

Aplikacja Kwitnąca Róża

14,00 zł / szt
Aplikacja Lampart

Aplikacja Lampart

7,00 zł / szt
Aplikacja Łodyżka Duża

Aplikacja Łodyżka Duża

8,00 zł / szt
Aplikacja Łoś

Aplikacja Łoś

7,00 zł / szt
Aplikacja Nosorożec

Aplikacja Nosorożec

7,00 zł / szt
Aplikacja Pasek - Meander

Aplikacja Pasek - Meander

17,00 zł / szt
Aplikacja Pejzaż Zimowy

Aplikacja Pejzaż Zimowy

4,00 zł / szt
aplikacja woskowa ręce w modlitwie

Aplikacja Ręce w modlitwie

14,50 zł / szt

Akcesoria do produkcji świec

Wykonywanie świec i świeczek niesie ze sobą wiele korzyści. Oprócz chwili dla siebie, wyciszenia i oddechu od zgiełku i codziennego pędu możecie zyskać hobby, które pozwoli wam stworzyć niepowtarzalny prezent lub stanie się dodatkowym źródłem dochodu.

Wykonywanie świec możecie także wykorzystać do spędzenia czasu ze swoimi najbliższymi – szczególnie dzieci chętnie pomagają i cieszą się z własnoręcznie zrobionych świec. Mogą je wręczyć jako prezent swoim dziadkom z okazji dnia babci i dziadka.

Wszystko czego potrzebujecie do zrobienia świec

Jeśli brakuje wam pomysłu lub wiedzy z zakresu wykonywania świec to na naszym blogu możecie znaleźć darmowe poradniki i kursy robienia świec. Nie jest to skomplikowana czynność. Po pierwszej próbie sami się o tym przekonacie, a po wykonaniu podstawowych dość prostych świec odlewanych w formach możecie spróbować wykonania świec z zatopionymi elementami ozdobnymi lub roślinami. Taka świeca może być prawdziwym dziełem sztuki, które sprawi wiele radości wam oraz osobie obdarowanej takim prezentem.

Ozdobne świece i świeczki – zrób je sam!

Świece od zawsze kojarzą się z miłą i ciepłą atmosferą. Romantyczne i pełne miłości kolacje zazwyczaj odbywają się przy zapalonych świecach. Korzystając z oferowanych w naszym sklepie produktów i akcesoriów możecie wykonać własnoręcznie świece dopasowane kolorystycznie do wystroju wnętrza lub stołu, a także nadać im piękny i niepowtarzalny zapach.

© Kraina Świec Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store : Szata graficzna KQSDesign.pl