Szanowni Państwo, z uwagi na bardzo dużą ilość zamówień mogą wystąpić opóźnienia w wysyłce o 2-3 dni robocze od dnia przyjęcia zamówienia do realizacji lub uznania środków na koncie. Przepraszamy za utrudnienia.

Produkty i akcesoria do wyrobu świec

Skoro trafiliście do tej kategorii to z pewnością szukacie półproduktów, akcesoriów i dodatków do tworzenia świec woskowych. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wszystko co będzie wam do tego potrzebne. Począwszy od podstawowych półproduktów takich jak parafina lub wosk i knoty bez, których żadna świeca nie może powstać – przez formy, barwniki po elementy ozdobne do świec. Posiadamy także niezbędne narzędzia i akcesoria, które ułatwią i sprawią, że wykonywanie świec będzie jeszcze przyjemniejszą czynnością.

Sortuj według:

Akcesoria do produkcji świec

Wykonywanie świec i świeczek niesie ze sobą wiele korzyści. Oprócz chwili dla siebie, wyciszenia i oddechu od zgiełku i codziennego pędu możecie zyskać hobby, które pozwoli wam stworzyć niepowtarzalny prezent lub stanie się dodatkowym źródłem dochodu.

Wykonywanie świec możecie także wykorzystać do spędzenia czasu ze swoimi najbliższymi – szczególnie dzieci chętnie pomagają i cieszą się z własnoręcznie zrobionych świec. Mogą je wręczyć jako prezent swoim dziadkom z okazji dnia babci i dziadka.

Wszystko czego potrzebujecie do zrobienia świec

Jeśli brakuje wam pomysłu lub wiedzy z zakresu wykonywania świec to na naszym blogu możecie znaleźć darmowe poradniki i kursy robienia świec. Nie jest to skomplikowana czynność. Po pierwszej próbie sami się o tym przekonacie, a po wykonaniu podstawowych dość prostych świec odlewanych w formach możecie spróbować wykonania świec z zatopionymi elementami ozdobnymi lub roślinami. Taka świeca może być prawdziwym dziełem sztuki, które sprawi wiele radości wam oraz osobie obdarowanej takim prezentem.

Ozdobne świece i świeczki – zrób je sam!

Świece od zawsze kojarzą się z miłą i ciepłą atmosferą. Romantyczne i pełne miłości kolacje zazwyczaj odbywają się przy zapalonych świecach. Korzystając z oferowanych w naszym sklepie produktów i akcesoriów możecie wykonać własnoręcznie świece dopasowane kolorystycznie do wystroju wnętrza lub stołu, a także nadać im piękny i niepowtarzalny zapach.

© Kraina Świec Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store : Szata graficzna KQSDesign.pl