Zaradne

Jak sama nazwa wskazuje warsztaty skierowane są do osób zaradnych, ceniących umiejętność zrobienia "czegoś z niczego".
Pracowania działa w Warszawie zatem osoby z Polski centralnej mają najbliżej ale z oferty online mogą skorzystać osoby z całej Polski.

Aleksandra Michno to osoba zdecydowana i kochająca rękodzieło wszelakie. Jak każda pasja tworzenia ma swoje zalążki we wczesnym okresie życia. Wspominamy jak nasze Mamy, Babcie, Ciocie szyły, robiły na drutach, szydełkowały czy haftowały. Tworzyły piękne rzeczy w trudnych czasach. Teraz te osoby są dla nas autorytetami twórczymi i wielu z nas chce je naśladować. Teraz mamy większe możliwości i łatwiej rozwijać się w tym kierunku.

Tak samo było u Oli dlatego szkolenia w Zaradne są bardzo różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród wielu kursów znajdziecie także warsztaty tworzenia świec z wosków naturalnych prowadzone stacjonarnie oraz online. 
W okresie pandemii Ola wprowadziła nowy, bardzo innowacyjny sposób prowadzenia warsztatów świecowych online. Każdy z uczestników otrzyma zestaw startowy i poprzez komunikator, na wizji wspólnie uczycie się tworzenia świec.
Na kursie otrzymacie przygotowanie merytorycznie oraz praktycznie.

Kontakt do Oli:

Zaradne
FB Zaradne
Instagram

email: a.michno@zaradne.com
phone 609 810 850

Aleksandra Michno Zaradne
ul. Józefa Szanajcy 16a/18, 03-481 Warszawa

Po szkoleniu u Oli otrzymacie rabat 5% na zakupy w naszym sklepie. Zapytaj o szczegóły Instruktora.© Kraina Świec Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store : Szata graficzna KQSDesign.pl